Od ponad 20 lat , równolegle do mojej pracy czysto artystycznej , zajmuję się również projektowaniem i realizacją mebli i innych elementów użytkowo-dekoracyjnych ( jak i stricte dekoracyjnych)  – głównie z metalu , łącząc go  też z innymi materiałami ( szkło , drewno , skóra…)
Moje prace realizuje na indywidualne zamówienie klientów prywatnych , firm i instytucji.
Przez około 15 lat lat prowadziłem swój własny warsztat / kuźnię artystyczną , w której wraz z ekipą kilku ludzi zrealizowalismy przez te lata bardzo dużo , bardzo różnorodnych i całkowicie unikatowych obiektów.Aktualnie ,  współpracując z kilkoma sprawdzonymi i doświadczonymi rzemieślnikami , sam zajmuję się już tylko projektowaniem i nadzorem realizacji.
Moje meble i obiekty znajdują się w kolekcjach i domach prywatnych zarówno w Polsce jaki i w kilku krajach na świecie.
Tworząc swoje projekty (które zawsze mają charakter wybitnie autorski i unikatowy) , nieustannie eksperymentuje z materiałem i z formą , poszukując nowych możliwości wyrazu , nowych kształtów i rozwiązań technicznych – jednocześnie często odnosząć się do wzorców „klasycznych”.
Każdego kolejnego klienta traktuje po części jak swego rodzoju mecenasa , który przy okazji realizowanych dla niego zamówień , pozwala mi rozwijać i poszerzać moją prywatną „kolekcję” mebli i obiektów artystycznych.One zaś , wraz z innymi moimi dziełami powiększają stopniowo scenogrfię mojej „Przestrzeni Poliwalentnej” – lub Przestrzeni „Wszelkich możliwości”.
Zamówienia na wyjątkowe i unikatowe meble nadal przymuję regularnie.
Po części są to elementy składowe moich projektów wnętrzarskich , po częsci zaś punktowe realizacje dla indywidualnych klientów.
Szczegóły całej „procedury” i opis procesu realizacji indywidualnych zamówień są opisane w ostatniej pod-stronie tej zakładki – czyli  ;
ART FURNITURE ORDERS & SALE INFO

 

BACK