W poszczególnych zakładkach tej podstrony prezentuję prace aktualnie dostępne w sprzedaży.

Rysunki  Darwings  , obrazy  Paintings , grafiki /wydruki artystyczne w limitownych seriach czyli  prace w tzw. technice „giclee”  –  Art prints  –  i mniejsze obiekty  Objects .

Wszystkie proponowane dzieła są możliwie dokładnie sfotografowane , szczegółowo opisane , sygnowane , i dostarczone z dodatkowym certyfikatem autentyczności przygotowanym oddzielnie dla każdej pracy ( również z opisem i ew. dodatkowym komentarzem , ręczną dedykacją  i oryginalnym podpisem )

W sprzedaży posiadam prace z róznych okresów , przybliżona lub ( w miarę możliwości ) dokładna data powstania poszczególnych dzieł jest za każdym razem podana w opisie
Prace które na zdjęciach są obramowane sprzedawane są wraz z obramowaniem.
Te które na zdjęciach występują bez ram, sprzedawane są w takim że właśnie stanie , chociaż mogą być również obramowane przezemnie (za dodatkową opłatą) na życzenie klienta.
W przypadku wydruków artystycznych i rysunków  jest to praca na papierze art. bez żadnego obramowania.
W przypadku prac na płótnie , jest to obraz na płótnie naciągnięty na blejtram bez obramowania.
Przy ewentualnej  przesyłce , prace już obramowane mogą być dostarczone bez ram aby ograniczyć trudności w przesyłce i ew. ryzyko uszkodzenia ( dotyczy to w szczególności prac na papierze i pod szkłem)
Dokładna procedura  i warunki zakupu – ewentualnej wysyłki są opisane na zakładce „Sale and orders info” .

 

BACK